Spotkanie autorskie z Iwoną Szul w BD65

Powiększ obrazpisarka podpisuje swoje książki

28 września w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 65 odbyło się spotkanie autorskie z panią Iwoną Szul, w którym uczestniczyli uczniowie klas VII ze Szkoły Podstawowej nr 380.

Pani Iwona jest debiutującą pisarką dla młodzieży. Jej książki „Żywy Las” i kontynuacja „Żywy Las II. Między czasem i przestrzenią” są pierwszymi napisanymi przez nią powieściami. Cieszą się bardzo dobrymi recenzjami. Są to pozycje z gatunku fantastyki, do których napisania młoda twórczyni czerpała inspiracje ze swoich licznych światowych podróży. Nie brakuje w nich magii i bajecznych przygód. Wydarzenia, w których uczestniczą bohaterowie, są często z pogranicza jawy i snu. Liczne mityczne stwory: elfy, smok, potwór, czarownice i wilkołaki uwikłane w walkę dobra ze złem stanowią swoisty poczet fantastycznych istot ubarwiających Żywy Las.

Nasi mili goście z wielką uwagą wysłuchali pogadanki o pracy pisarki, o zawirowaniach, na jakie narażony jest początkujący eseista. Zainteresowanie było bardzo duże i padało wiele pytań związanych z powieściami i życiem autorki. Na zakończenie spotkania Pani Iwona podpisywała swoje książki i rozdawała autografy.

Dziękujemy za sympatyczne spotkanie!