Spotkanie autorskie z Hanną Kowalewską

Powiększ obrazSpotkanie autorskie z Hanną Kowalewską

15 maja 2019 r. Wypożyczalnię dla Dorosłych i Młodzieży nr 72 przy ul. Suwalskiej 11 odwiedziła Pani Hanna Kowalewska – pisarka i poetka. Z trudem znalazła dla nas czas i siły, ponieważ pracuje właśnie nad następną częścią cyklu o Zawrociu. Pomimo deszczu za oknem, wierni wielbiciele talentu Pani Hanny nie zawiedli. Spotkanie było bardzo udane, poznaliśmy sporo anegdot i ciekawych faktów z życia autorki. Dowiedzieliśmy się nieco o trudach pisania. Pani Hanna przeczytała na koniec kilka swoich wierszy i cierpliwie rozmawiała, podpisując egzemplarze swoich książek. Serdecznie dziękujemy!

Spotkanie zrealizowane zostało w ramach projektu „Przystanek Kultura : wydarzenia kulturalne i artystyczne w Bibliotekach na Bródnie” z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.