Spotkanie autorskie z Dorotą Majewską w W29

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie autorskie z Dorotą Majewską.

Pani Dorota Majewska mieszka na warszawskim Bródnie. Od lat jest naszą czytelniczką. Autorka licznych scenariuszy przedstawień teatralnych, wierszy oraz książek: Cztery pory (u)roku (2011), Nie nazywaj mnie Pamelą (2014), „Zośka” – moja wielka miłość: wspomnienia Haliny Glińskiej (2017), Cudzoziemki (2019). W swoich książkach pisze o kobietach, pochodzących z różnych środowisk i w różnym wieku. W jej twórczości szczególnie poetyckiej dużą rolę odegrał Wojciech Siemion. Autorka brała udział w spotkaniach literackich w posiadłości aktora.

Spotkanie realizowane w ramach projektu „Przystanek Kultura: wydarzenia kulturalne i artystyczne w Bibliotekach na Bródnie” z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.