Spotkanie autorskie z Dorotą Majewską w W29

Powiększ obrazSpotkanie autorskie z Dorotą Majewską w W29

5 listopada 2019 r. w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 29 przy ul. Rembielińskiej 6a odbyło się spotkanie autorskie z panią Dorotą Majewską, autorką powieści: Cztery pory (u) roku (2011), Nie nazywaj mnie Pamelą (2014), Cudzoziemki (2019). W 2017 roku ukazała się Jej książka pt. „Zośka” –  moja wielka miłość: wspomnienia Haliny Glińskiej” napisana wspólnie z  Aleksandrą Prykowską – Malec.

W trakcie spotkania Pani Dorota opowiedziała o tym kiedy i jak zaczęła pisać książki, w jaki sposób zbiera materiały do ich napisania. Przedstawiła także swoich książkowych bohaterów. Dowiedzieliśmy się również, że już wkrótce ukażą się kolejne książki autorki.

Pani Ewelina Markowska odczytała fragmenty najnowszej powieści Autorki pt. „Cudzoziemki”.

Spotkanie zrealizowane zostało w ramach projektu „Przystanek Kultura: wydarzenia kulturalne i artystyczne w Bibliotekach na Bródnie” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.