Spotkanie autorskie z Anną M. Brengos w W60

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy serdecznie zaprasza na wieczór autorski z Anną M. Brengos autorką powieści „Scenariusz z życia”, „Prażeńka”, „Sami sobie nigdy”.

Pani Anna jest współzałożycielką Fundacji Ocean Marzeń, pracuje w Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom, organizuje akcje społeczne, festiwale, zbiórki na rzecz potrzebujących. Jest blisko tych, którzy potrzebują pomocy. Potrafi dostrzec problemy, które spotykają każdego z nas, a których my nie widzimy, pomijamy lub boimy się o nich głośno mówić – tematów do rozmowy i dyskusji z widownią na pewno nie zabraknie. Zapraszamy!

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Spotkania z literaturą, kulturą i sztuką w bibliotekach: wydarzenia dla dorosłych i dzieci” z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.