Spotkanie autorskie w W2

Powiększ obrazSpotkanie autorskie w W2

23 maja w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 2 odbyło się spotkanie autorskie z Pauliną Płatkowską.

Paulina Płatkowska – absolwentka Katedry Teorii Literatury, Teatru i Filmu na Uniwersytecie Łódzkim; pracuje w branży wydawniczej od czwartego roku studiów. Współautorka powieści obyczajowych:

• Nie oddam szczęścia walkowerem (2016)
• Szczęściary (2017)
• Marzena M. (2017)
• Ciasteczko z wróżbą (2018)
• komedii kryminalnej Jak przechytrzyć nieboszczyka (2019)
• powieści Niewierność (2019)

Przez dwa lata felietonistka największego w Polsce portalu dla kobiet Polki.pl; autorka opowiadań publikowanych w prasie kobiecej; redaktor, wydawca, ghostwriter.

Prywatnie: żona pszczelarza -„złotej rączki”, mama trzech uroczych pannic, zapalona ogrodniczka przejęta losem roślin, zwierząt i świata. Wieloletnia mieszkanka pogranicza dzielnic Targówek i Białołęka.

Pani Paulina pisze w duecie z Panią Agnieszką Jeż. Obie Panie z literaturą związane są zawodowo. Podczas spotkania pisarka opowiedziała o początkach pisania razem. Jak to się stało, że zaczęły pisać razem, jak wygląda pisanie w duecie. Podczas tego wieczoru czytelnicy mieli możliwość zadawania pytań z czego chętnie skorzystali.

Po spotkaniu była możliwość zakupu książek w promocyjneJ cenie i uzyskania autografu pisaki.

Spotkanie zrealizowane zostało w ramach projektu „Przystanek Kultura : wydarzenia kulturalne i artystyczne w Bibliotekach na Bródnie” z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.