Spotkania w „Klubie Bajeczka” w BD65

na plakacie obrazki dzieci przebranych za sowę, świnkę, owcę i małpkę; treść plakatu: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy zaprasza najmłodszych czytelników na indywidualne spotkania głośnego czytania w „KLUBIE BAJECZKA”. Spotkacie tu swoich ulubionych książkowych bohaterów, a także miło spędzicie czas, wykonując prace plastyczne. Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 65 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 w pierwszą środę miesiąca, godz. 16.00–17.00. Zapisy tel. 22 675-38-53, e-mail: bd65@multibiblioteka.waw.pl, lub osobiście w bibliotece.

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza najmłodszych czytelników (od 4 do 7 lat) na spotkania głośnego czytania w „Klubie Bajeczka”. Będziemy się spotykać w pierwszą środę miesiąca w godz. 16.00–17.00 w Bibliotece dla dzieci i Młodzieży nr 65.

Na zajęciach będziemy rozmawiać o swoich ulubionych bajkowych bohaterach, dyskutować o ich przygodach, a także wykonywać proste prace plastyczne.

Serdecznie zapraszamy!