Spotkania ukraińskie z Panią Olgą Makarenko

obrazek prezentujący uśmiechnięte dzieci z różnych kultur, zdjęcie prowadzącej spotkania ukraińskie Olgi Makarenko, treść plakatu: Wielokulturowo - bo taki jest świat - poznaję i akceptuję, spotkania ukraińskie z panią Olgą Makarenko, 30.09, 28.10, 18.11, 2.12 2022 r., godz. 17.00, Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 12, ul. Radzymińska 121, liczba miejsc ograniczona

Zapraszamy dzieci na spotkania ukraińskie z Panią Olgą Makarenko, które odbędą się 30 września, 28 października, 18 listopada i 2 grudnia 2022 r. o godz. 17.00 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 przy ul. Radzymińskiej 121.

Podczas spotkań Pani Olga Makarenko będzie czytała dzieciom z Ukrainy książki w ich ojczystym języku oraz zostaną przeprowadzone warsztaty plastyczne.

Działanie realizowane jest w ramach projektu „Wielokulturowo – bo taki jest Świat – poznaję i akceptuję”, który finansuje m.st. Warszawa: http://www.um.warszawa.pl w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.