„Skarpeciaki, czyli opowieści z recyklingu” – warsztaty kreatywne w W98

„Skarpeciaki, czyli opowieści z recyklingu” - warsztaty kreatywne w W98

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na warsztaty kreatywne pt. „Skarpeciaki, czyli opowieści z recyklingu”.

Co zrobić z samotną skarpetką? Można ją wypchać, przykleić oczy i bujną grzywę  – powstanie stworek Skarpeciak. Posłuchamy jego opowieści i piosenek  oraz  całego chóru Skarpeciaków stworzonych przez uczestników warsztatów.

Zajęcia poprowadzi Natalia Leszczyńska – aktorka, lalkarka, pedagog teatru, absolwentka Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Wydziału Sztuki Lalkarskiej w Białymstoku oraz Centrum Kształcenia Nauczycieli. Członkini grupy animacyjno – teatralnej „I co było dalej?”

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.