Rodzinne przysmaki – sprawdzone przepisy kulinarne przekazywane z pokolenia na pokolenie

treść plakatu: Wyoożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 60, ul. Krasnobrodzka 11 z okazji Warszawskich Dni Seniora zaprasza do udziału w wydarzeniu Rodzinne przysmaki - sprawdzone przepisy kulinarne przekazywane z pokolenia na pokolenie. Od 1.09 do 17.09 czekamy na Państwa przepisy kulinarne. 29.09 (środa) godz. 17 zapraszamy na spotkanie podsumowujące - połączone z degustacją. Przepisy można nadsyłać drogą mejlową na adres: w60@multibiblioteka.waw.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Wypożyczalni. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy.

Zapraszamy miłośników polskiej kuchni na spotkanie poświęcone tradycyjnym polskim daniom z różnych regionów Polski. Nasi goście będą mieli możliwość podzielenia się kulinarnymi doświadczeniami oraz sprawdzonymi recepturami na dania, desery i przetwory, które przekazywane z pokolenia na pokolenie wciąż zachwycają oryginalnym wyglądem i urzekają niepowtarzalnym smakiem.

Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod adresem e-mail w60@multibiblioteka.waw.pl lub pod nr tel. 22 675 17 11
Od 1.09 do 17.09 br. czekamy na Państwa przepisy kulinarne, które zostaną zebrane tematycznie i opublikowane na stronie Biblioteki, tak by mogły służyć jako zachęta i inspiracja dla miłośników polskich dań. Przepisy można nadsyłać drogą mailową na adres w60@multibiblioteka.waw.pl lub złożyć w formie papierowej w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60, ul. Krasnobrodzka 11 w godzinach otwarcia.

Wydarzenie zostanie zrealizowane w ramach obchodów Warszawskich Dni Seniora.