Quiz literacki dla młodzieży na podstawie powieści Nicolasa Sparksa pt. „Jesienna miłość”

Powiększ obrazjedno z pytań quizu: Miejsce akcji powieści to: a) Beuford, małe miasteczko w Katolinie Północnej, b) Orlando, jedno z największych miast na Florydzie

Zapraszamy wszystkich, szczególnie młodzież, do przeczytania książki i rozwiązania kolejnego quizu z cyklu „Łamigłówki literackie dla młodzieży”.

Zgodnie z obietnicą, w tym miesiącu publikujemy quiz w oparciu o powieść dla młodzieży pt. „Jesienna miłość” Nicolasa Sparksa, a nie na podstawie lektury szkolnej.

Jest to historia miłości, jaka się rodzi między dwojgiem nastolatków, więc dedykujemy ją głównie młodym czytelnikom. Niemniej to opowieść, która wzrusza do łez, ale też wiele uczy. Jesteśmy przekonani, że pozostanie w sercu każdego, kto po nią sięgnie, bez względu na wiek.

Życzymy przyjemnej lektury i dobrej zabawy!

Kliknij tutaj, jeśli chcesz rozwiązać quiz

Jeśli chcesz pobrać quiz do wydruku, kliknij tutaj

Aby przejść do katalogu Biblioteki i sprawdzić dostępność powieści Nicolasa Sparksa pt. „Jesienna miłość”, kliknij tutaj