Przedstawienie Teatru Blaszany Bębenek pt. „Piraci i wyspa skarbów” w BD65

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na przedstawienie Teatru Blaszany Bębenek pt. „Piraci i wyspa skarbów”.

Aktorzy Teatru Blaszany Bębenek przedstawią spektakl, którego inspiracją była powieść Roberta Louisa Stevensona opowiadająca dzieje piratów poszukujących ukrytego skarbu. Bohaterem opowieści jest chłopiec Jim, który weźmie udział w wyprawie poszukującej skarbu legendarnego kapitana piratów.

W sztuce usłyszymy utwory zaśpiewane na żywo oraz będziemy uczestniczyć w zabawach z aktorami na scenie i na widowni.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Bawimy się w bibliotece. Całoroczne animacje dla najmłodszych. Bródno Podgrodzie” realizowanego z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.