Premiera powieści „Sami sobie nigdy” Anny M. Brengos

Powiększ obrazPremiera powieści „Sami sobie nigdy” Anny M. Brengos

22 września w sobotni wieczór w Czytelni Naukowej nr I, odbyła się premiera powieści obyczajowej „Sami sobie nigdy” Anny M. Brengos. To już kolejna powieść autorki, która ukazała się na rynku wydawniczym. Przy kawie i herbacie zebrała się widownia, aby porozmawiać z autorką o losach bohaterów jej najnowszej książki, bo zapowiedź jest intrygująca.

„Co wiesz o swoich sąsiadach, oprócz tego, że palą papierosy na balkonie, w niedzielę tłuką kotlety, a ci z góry przelewają kwiaty? O anonimowości w blokowiskach, samotności w kłopotach i poszukiwaniu bliskości, o chorobie i uzależnieniach… Jednym słowem o problemach, które każdego z nas spotykają, ale nie zawsze dostrzegamy je u tych za ścianą. Komuś, gdzieś dzieje się krzywda, ale nie wyrządzamy jej SAMI SOBIE… NIGDY”.

Było to spotkanie bardzo wzruszające, ciekawe i wesołe. Wielu znajomych i nieznajomych w tym dniu udowodniło swą obecnością, że Anna M. Brengos to ważna postać wśród lokalnej społeczności i w Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom, gdzie pracuje i organizuje akcje społeczne, festiwale i zbiórki na rzecz potrzebujących. A z myślą o nieobecnych była prowadzona relacja na żywo, dostępna na profilu autorki na Facebooku. Miłej lektury, a my już wypatrujemy wiosny, bo wtedy ukaże się następna powieść.

Patronami wydania powieści są:

  • Portal Granice,
  • Nie oceniam po okładce,
  • Poligon domowy,
  • Kraina książką zwana.

PATRONAT HONOROWY:

  • Obywatelska Fundacja Pomocy Dzieciom,
  • Narodowe Centrum Ojcostwa.