„Porozmawiajmy z psychodietetyk o odżywianiu” spotkanie on-line

„Porozmawiajmy z psychodietetyk o odżywianiu” spotkanie on-line

Serdecznie zapraszamy 17 czerwca o godzinie 17.00 na spotkanie on-line. Gościem Biblioteki będzie Monika Kurdej, terapeuta otyłości, psychodietetyk, miłośniczka literatury oraz książek kulinarnych.

Jeśli, – podobnie jak my kochacie książki, – albo kompletujecie swoją kulinarną bibliotekę i chcecie poznać kilka wskazówek specjalisty, – a może ciekawią Was nowinki w zakresie edukacji żywieniowej, – lub gubicie się w wiedzy na temat jedzenia i potrzebujecie wiedzieć, na co zwracać uwagę, aby nie dać się namówić do stosowania błędów żywieniowych to spotkanie spełni Wasze oczekiwania.

Dodatkowo, będzie można zadać pytania naszemu gościowi przed wydarzeniem, a my zadamy je w czasie relacji live oraz skorzystać z niespodzianek, które przygotował. Aby wziąć udział zaznacz na profilu Biblioteki, że będziesz oraz przypomnij – i gotowe.

Podczas spotkania: – poruszmy kwestię popularnych mitów dotyczących „dietowania” oraz podatności na tzw. marketing smaku, – będziemy zachęcać Państwa do patrzenia producentom żywności na ręce oraz do samodzielnego przygotowywania posiłków, – powiemy też, jak sprawnie gotować – w zabieganym świecie niewiele kobiet ma możliwość spędzać długie godziny w kuchni, a nasza ekspertka dobrze o tym wie, – wskażemy też Państwu warte uwagi lektury dotyczące edukacji żywieniowej, – i zdradzimy sposób na wzmocnienie swojej odporności na fake-newsy.

Serdecznie zapraszamy.