„Pełen werwy na długo” – warsztaty prozdrowotne w Czytelni

„Pełen werwy na długo” warsztaty prozdrowotne w Czytelni

Zapraszamy do wspólnych ćwiczeń z trenerką z wieloletnim doświadczeniem Małgorzatą Bojarską związaną ze sportem i rekreacją. Trenowała wyczynowo gimnastykę przyrządową osiągając mistrzowską klasę, następnie w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego uzyskała uprawnienia trenerskie i managerskie. Ukończenie kursu masażu leczniczego i sportowego umożliwiło otworzenie i prowadzenie Gabinetu Odnowy Biologicznej.                                                                                                                      

Świadomość własnego ciała, poczucie wystarczającej sprawności, to czynniki poprawiające samopoczucie u pań/ panów, a więc sprzyjające samoakceptacji. Nie chodzi o to, aby się ścigać z 20-30-latkami, bo jest to stresujące i bezsensowne, czasu się nie cofnie. Rzecz w tym, aby na miarę swoich możliwości móc utrzymać sprawność pozwalającą cieszyć się aktywnym życiem. Bardzo ważne są walory profilaktyczne i prozdrowotne. Odpowiednio ćwicząc można zapobiegać procesom degradacji kręgosłupa, stawów, mięśni, ścięgien, praktycznie całego organizmu.

W grupie, pod okiem rozumiejącej fizjologię dojrzałych pań instruktorki, ćwiczy się bezpiecznie i z większą motywacją, bo jak we wszystkim, w naszym życiu najważniejsze jest nastawienie psychiczne.

Raz w miesiącu zapraszamy na darmowe ćwiczenia w małej grupie do 15 osób. Prosimy o zabranie pozytywnego nastawienia, wygodnego stroju, sportowego obuwia i karimaty.

Informacje i zapisy:
osobiście: Czytelnia Naukowa nr I, ul. Św. Wincentego 85
telefonicznie: 22 674 66 01, 22 814 24 07 wew. 101, 110
e-mail: czytelnia@multibiblioteka.waw.pl

Zajęcia realizowane w ramach projektu „Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.