„Pełen werwy na długo” – gimnastyka prozdrowotna w Czytelni Naukowej

Powiększ obraz„Pełen werwy na długo” - gimnastyka prozdrowotna w Czytelni Naukowej

Dnia 19 lutego odbył się pierwszy z czterech comiesięcznych warsztatów „Pełen werwy na długo” w Czytelni Naukowej nr I, z trenerką z wieloletnim doświadczeniem Małgorzatą Bojarską, związaną ze sportem i rekreacją od wielu lat.

Trenowała wyczynowo gimnastykę przyrządową osiągając mistrzowską klasę, następnie w warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego uzyskała uprawnienia trenerskie i managerskie. Ukończenie kursu masażu leczniczego i sportowego umożliwiło otworzenie i prowadzenie Gabinetu Odnowy Biologicznej. Nie w ty rzecz, aby się ścigać z 20-30 latkami, jest to stresujące i bezsensowne, czasu się nie cofnie. Rzecz w tym, aby na miarę możliwości móc utrzymać sprawność pozwalającą cieszyć się aktywnym życiem. Bardzo ważne są walory profilaktyczne i prozdrowotne. Odpowiednio ćwicząc można zapobiegać procesom degradacji kręgosłupa, stawów, mięśni, ścięgien, praktycznie całego organizmu. W grupie, pod okiem rozumiejącej fizjologię pań dojrzałych instruktorki, ćwiczy się bezpiecznie i z większą motywacją, bo jak we wszystkim w naszym życiu, najważniejsze jest nastawienie psychiczne.

Zapraszamy na ćwiczenia w marcu. Przygotuj pozytywne nastawienie, wygodny strój, sportowe obuwie i karimatę. Czekamy.

Informacje i zapisy:
osobiście: Czytelnia Naukowa nr I, ul. Św. Wincentego 85
telefonicznie: 22 674 66 01, 22 814 24 07 wew. 101, 110
e-mail: czytelnia@multibiblioteka.waw.pl

Zajęcia realizowane w ramach projektu „Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.