Legimi w bibliotece


Kody wydajemy co miesiąc w pierwszym dniu roboczym miesiąca aż do wyczerpania puli przypadającej na dany miesiąc.

na plakacie smartfon i tablet, na wyświetlaczach ebook Katarzyny Puzyńskiej pt. "Martwiece", treść grafiki: Legimi - 65 tysięcy ebooków bez limitu dostępnych bezpłatnie w naszej bibliotece

Umożliwiamy bezpłatne wypożyczanie e-booków w serwisie Legimi. Aby mieć dostęp do ponad 65000 tytułów książek, wystarczy napisać e-mail na adres czytelnia@multibiblioteka.waw.pl. W treści wiadomości prosimy o podanie dziewięcio-cyfrowego numeru karty czytelnika. Osoby niezapisane do Biblioteki prosimy o przyjście do dowolnej placówki w celu założenia konta.

Otrzymany kod aktywuje się na stronie http://www.legimi.pl/mazowieckie, a książki wypożycza się i pobiera bezpłatnie bezpośrednio w aplikacji Legimi.

Uwaga!

  • Z uwagi na duże zainteresowanie usługą bezpłatnych kodów Legimi, informujemy iż weryfikujemy stan aktywowanych kodów. W przypadku braku aktywacji pobranego kodu zastrzegamy sobie możliwość odmowy wydania kodu w kolejnym miesiącu.
  • Kody wydajemy co miesiąc w pierwszym dniu roboczym miesiąca aż do wyczerpania puli przypadającej na dany miesiąc – uwzględniając kolejność zgłoszeń.
  • Kod należy aktywować do końca miesiąca na stronie Legimi: www.legimi.pl/mazowieckie

Jak korzystać:

  1. Użytkownik, który chce czytać e-booki, wysyła e-mail na adres czytelnia@multibiblioteka.waw.pl . W treści wiadomości prosimy o podanie numeru karty czytelnika.
  2. Bibliotekarz na podstawie podanego w e-mailu numeru ważnej karty bibliotecznej wydaje jeden kod z miesięcznym okresem ważności).
  3. Czytelnik biblioteki rejestruje się (zakłada konto) w Legimi na stronie: https://www.legimi.pl/mazowieckie podając kod otrzymany w Bibliotece, a następnie wpisuje nazwę użytkownika, adres e-mail (na który przesłany zostanie przez Legimi e-mail z linkiem aktywacyjnym, w który należy kliknąć) i hasło. Od tego momentu może korzystać z usługi przez 30 dni (np. 8.01.2023-8.02.2023).