„Oblicza miłości w literaturze współczesnej” – spotkanie DKK w W64

na górze plakatu zdjęcie róży w książce; treść plakatu: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie dyskusyjnego klubu książka, temat: Oblicza miłości w literaturze współczesnej, 15 grudnia 2021, godz. 17.30, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 64, ul. Radzymińska 121, tel. 22 401-17-61, e-mail: w64@multibiblioteka.waw.pl, liczba miejsc ograniczona

Regulamin organizacji spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w czasie trwania epidemii wywołanej wirusem SARS CoV-2

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Oblicza miłości w literaturze współczesnej”.

Spotykamy się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121, aby w gronie miłośników literatury rozmawiać o swoich ulubionych książkach, rekomendować je sobie wzajemnie, dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze.

Spotkania moderuje Pani Justyna Żebrowska – z wykształcenia polonistka, z zawodu wydawczyni, redaktorka i korektorka. Książki nie są jedynie jej pracą czy hobby. Książki to jej życie. A rozmowa o nich to zawsze fascynujące doświadczenie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 15 grudnia (środa) 2021 roku o godz. 17.30. Rozmawiać będziemy na temat motywu miłości w literaturze współczesnej.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!