Obchody Święta Niepodległości

Powiększ obraz10 listopada z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Lesie Bródnowskim Obchody Święta Niepodległości odbyła się impreza o charakterze patriotyczno - sportowym. Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zorganizował biegi i marsze przełajowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców naszej Dzielnicy. W obchodach Święta Niepodległości wzięła również udział Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, która przygotowała stoisko z „Książką za grosik”, gry planszowe, a dla najmłodszych kolorowanki. Młodzi warszawiacy mieli okazję poznać między innymi grę edukacyjną Polak Mały, która w prosty sposób pozwala przyswoić wiedzę dotyczącą polskich symboli narodowych: flagi, herbu i hymnu. Jesienna aura nie wpłynęła na humory uczestników spotkania. Było radośnie, gwarnie, panowała miła i rodzinna atmosfera.

10 listopada z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w Lesie Bródnowskim odbyła się impreza o charakterze patriotyczno – sportowym. Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zorganizował biegi i marsze przełajowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców naszej Dzielnicy.

W obchodach Święta Niepodległości wzięła również udział Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy, która przygotowała stoisko z „Książką za grosik”, gry planszowe, a dla najmłodszych kolorowanki. Młodzi warszawiacy mieli okazję poznać między innymi grę edukacyjną Polak Mały, która w prosty sposób pozwala przyswoić wiedzę dotyczącą polskich symboli narodowych: flagi, herbu i hymnu.

Jesienna aura nie wpłynęła na humory uczestników spotkania. Było radośnie, gwarnie, panowała miła i rodzinna atmosfera.