„O Zuzi, która chciała poznać całą Europę” – koncert w BD65

Zaproszenie na koncert O Zuzi ktora chciała poznac całą Europę

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na koncert „O Zuzi, która chciała poznać całą Europę” w wykonaniu zespołu Pro Arte.

Artyści z agencji „Pro Arte” wystąpią w wyjątkowym koncercie „O Zuzi, która chciała poznać całą Europę”. Występ profesjonalnych muzyków i aktora, który w formie mimicznej lub scenicznej ilustrować będzie temat muzyczny będzie dużą atrakcją imprezy.

W programie koncertu „wycieczka na łąkę” ilustrowana wiosennymi utworami poetyckimi i muzycznymi, wesołe zabawy dźwiękowe i zgadywanki muzyczne. Instrumentem wiodącym będzie trąbka.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektu „Bawimy się w bibliotece. Całoroczne animacje dla najmłodszych. Bródno Podgrodzie” realizowanego z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.