Komputery i dostęp do Internetu

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek miasta stołecznego Warszawy, zaprasza mieszkańców Warszawy do korzystania ze swoich usług.
Na wszystkich placówkach oferujemy możliwość korzystania ze stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu.

Internet w Bibliotece

• Dostęp do Internetu w oparciu o szerokopasmowe łącze internetowe
  • Możliwość przeglądania stron internetowych
  • Dostęp do poczty elektronicznej przez www
  • Możliwość odczytu z płyt CD, DVD, pamięci USB
  • Przygotowanie dokumentów i prac naukowych w programach MS Word / OpenOffice Writer
  • Wydruki komputerowe A4, A3 czarno-białe i kolorowe
  • Skanowanie dokumentów i zdjęć kolorowych
  • Fachową pomoc merytoryczną pracowników biblioteki
  • Telefoniczne zapisy na wykorzystanie komputera bibliotecznego z dostępem do Internetu

Dostęp do Internetu z własnego komputeraWnętrze czytelni naukowej nr 1

Osoby z własnym komputerem przenośnym mogą nieodpłatnie podłączyć się do Internetu przez biblioteczne łącze stałe. Potrzebny jest komputer z kartą do sieci bezprzewodowej (tzw. WiFi). Usługę bezpłatnego dostępu do internetu oferujemy w placówkach:

Szczegóły techniczne odnośnie podłączenia do sieci bezprzewodowej można uzyskać bezpośrednio u bibliotekarzy.