„Nutki w garnku” w BD65

Powiększ obraz„Nutki w garnku” w BD65

W dniu 5 września  br. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 65 odbył  się umuzykalniający koncert edukacyjny  pt. „Nutki w garnku, czyli z czego składa się muzyka”. Wzięły  w  nim  udział  dzieci z Przedszkola nr 113  i  czytelnicy odwiedzający  naszą  Bibliotekę.

Interesujące spotkanie muzyczne w wykonaniu  artystów Agencji „Pro Arte”  było niecodziennym przeżyciem dla widzów. Nie zabrakło w nim  zabaw  i animacji  co  zachęciło  wszystkich do wspólnej imprezy.  Bawiliśmy się przy dźwiękach gitary akustycznej i klasycznej.  Młodzi słuchacze zapoznali się z różnymi  utworami  muzycznymi jakie powstały  w historii kultury. W występach artystów nie zabrakło też zabawnych form teatralnych urozmaicających  występy.

Spotkanie zrealizowano  w ramach projektu „Bawimy się w bibliotece. Całoroczne animacje dla najmłodszych. Bródno Podgrodzie” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.