Noc pełna niespodzianek w BD65

Powiększ obrazNoc pełna niespodzianek w BD65

W tym roku  „Noc Bibliotek”  w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr  65 była wydarzeniem pełnym niesamowitych, paranormalnych zjawisk i czarów. Spowodowały to odwiedziny upiorów i smoków, które były bohaterami animacji dla dzieci i młodzieży. Niezwykła atmosfera, pełna tajemniczości towarzyszyła miłym gościom odwiedzającym w sobotę 5 października naszą placówkę.

Największym zainteresowaniem młodych czytelników cieszył się labirynt pomiędzy regałami,  w którym kierunek do wyjścia pokazywały różne upiorne stworzenia. Jeżeli ktoś dobrze wybrał trasę w labiryncie,  na końcu czekała nagroda – niespodzianka skarb „Upiornego”  Bibliotekarza.

Dla odważnych miłośników smoków w smoczej jamie czekały bajkowe zagadki za odgadnięcie których  można było otrzymać maskotki,  kolorowe breloczki i słodycze. Wśród „Nocnych Marków” nie zabrakło pasjonatów popularnych gier planszowych. Najczęściej grano całymi rodzinami w Chińczyka, Pędzące żółwie, Skubane kurczaki, Dobble i  Nos w nos. Na zakończenie tej niesamowitej nocnej eskapady czytaliśmy mrożącą krew z żyłach opowiastkę M. Widmarka „Nelly Rapp i atak duchów”.

Dla wszystkich uczestników „Nocy Bibliotek”  przygotowany był poczęstunek w formie szwedzkiego stołu ze smakowitymi słodyczami i napojami.

Dziękujemy za odwiedziny!