„Noc bibliotek” – koncert on-line

Aktualizacja: Kliknij tutaj, aby obejrzeć koncert

To już VI wydanie ogólnopolskiej akcji Noc Bibliotek, która odbędzie się w sobotę 10 października 2020 r. pod hasłem „Klimat na czytanie”.

Tym razem zapraszamy na wieczór w nowej formie – on-line – na koncert barda Jacka Gutry – śpiewającego autora, laureata festiwali piosenki poetyckiej i autorskiej, od kilku lat co roku prowadzącego koncerty konkursowe odbywające się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Bardów OPPA.

„Noc bibliotek” – koncert on-line

Jacek Gutry od 2019 roku jest gospodarzem „Czwartków poetycko-muzycznych” – koncertów odbywających się stacjonarnie w Czytelni Naukowej nr I.

Tradycją już jest, że spotkanie poprzedzi prezentacja wierszy trójki autorów z Grupy Poetyckiej Akant – Anny Saciuk-Nowak, Kazimierza Nowackiego i Danuty Chyły.

Usiądź wygodnie w fotelu, zaproś znajomych i spędź z nami ten wieczór!