Noc Bibliotek 2022 w w CN1 i WP130

Powiększ obrazdziewczynki uczestniczące w Nocy Bibliotek

Tegoroczna edycja Nocy Bibliotek odbyła się 1 października i przyświecało jej hasło „To się musi powieść”. Z tej okazji Czytelnia Naukowa nr 1 i Wypożyczalnia nr 130 o profilu pedagogicznym przygotowały dla czytelników wiele atrakcji.

Osoby, które odwiedziły te placówki, mogły uczestniczyć w warsztatach dekorowania techniką decoupage. Chętni mogli spróbować swoich sił w żonglowaniu. Zainteresowaniem cieszyły się różnego rodzaju ćwiczenia z książką i tekstem, a także zagadki. Do dyspozycji były różne gry planszowe, a największą popularnością cieszyła się gra Carrom. Dopełnieniem nocnej wizyty w bibliotece było zwiedzanie miejsc na co dzień niedostępnych dla czytelników, czyli magazynu książek.

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przybycie i do zobaczenia za rok.