Noc Bibliotek 2022 w BD12

Powiększ obrazsałatka owocowa

Noc Bibliotek w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 minęła smakowicie i emocjonalnie. Oferowane przez tę placówkę atrakcje przyciągnęły wielu miłośników książek i… zdrowego odżywiania.

Pani Edyta Kościesza (dietetyk) przeprowadziła warsztaty kulinarne, podczas których dzieci stworzyły wspaniałe pasty kanapkowe i sałatki owocowe.

Kiedy już wszystko zostało zjedzone, rozpoczęło się spotkanie z Panią Alicją Stokłosą – pedagog i terapeutą, pomysłodawcą książki „Pożegnanie z Wesołą i inne opowiadania dla dzieci”. Uczestnicy spotkania wysłuchali wybranych opowiadań, a także rozmawiali o uczuciach i nie tylko.

W ramach zwieńczenia powyższych wydarzeń dzieci stworzyły prace plastyczne pt. „Noc Bibliotek”, które można podziwiać na wystawie w tej placówce.

Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w Nocy Bibliotek i… do zobaczenia za rok!