Noc Bibliotek 2021 w W85

Powiększ obrazsofa i dwa fotele wokół stolika z rozłożonymi książkami; paląca się lampa nad tym zacisznym kącikiem; za oknami mrok

W Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 85 jak co roku odbyła się Noc Bibliotek.

9 października przygotowaliśmy atrakcje dla czytelników zarówno w formie online, jak i stacjonarnej. Wszyscy, którzy interesują się najszybszymi zwierzętami świata, prehistorią oraz odkryciami dotyczącymi życia zwierząt na Ziemi, mogli rozwiązać quiz „Ciekawostki o zwierzętach”.

Na czytelników, którzy wolą odwiedzić bibliotekę niż szukać rozrywki w internecie, czekały przygotowane przez bibliotekarzy zajęcia na temat: „Ciekawe dlaczego? Odpowiedzi na trudne, a zarazem nietypowe pytania”.

Najmłodsze dzieci mogły wziąć udział w zajęciach plastycznych.