Noc Bibliotek 2021 w MW123

Powiększ obrazrekwizyty na Noc Bibliotek - podpowiedzi do szukania filmów

W sobotę 9 października Multimedialna Wypożyczalnia nr 123 włączyła się w VII Ogólnopolską Noc Bibliotek, przygotowując specjalne atrakcje mające na celu poznanie biblioteki i zaprzyjaźnienie się z nią na tyle, by pozostać i czerpać z jej oferty na co dzień. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Czytanie wzmacnia”.

Podczas spotkania uczestnicy wzięli udział w zabawie „znajdź gadżet literacki”, polegającej na szukaniu przedmiotów niepasujących do codziennej przestrzeni biblioteki, skojarzeniu ich z tytułami książek lub filmów, a następnie odnalezieniu ich na półkach. Zadanie okazało się niezwykle wesołe i zajmujące.

Nie lada wyzwaniem dla uczestników okazało się zmierzenie z zagadkami logicznymi dla bystrzaków. Nie było łatwo! Toteż nie mogło obyć się bez naprowadzania toku myślenia w celu uzyskania poprawnego hasła.

A wszystko to odbywało się w klimacie zapalonych świec oraz płynącej muzyki relaksacyjnej.

W podziękowaniu za udział w spotkaniu uczestnicy obdarowani zostali czterolistną koniczynką na szczęście! 😊