Noc Bibliotek 2021 w Czytelni Naukowej

treść plakatu: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na Noc Bibliotek pod hasłem Czytanie wzmacnia; czytelnia naukowa nr 1, ul. św. Wincentego 85, 9 października (sobota), godz. 18.00 wieczór poetycki, część druga o godz. 20.00 - bitwa na słowa. Liczba miejsc ograniczona. część pierwsza: wieczór poetycki Anny Saciuk-Nowak, wiersze zaprezentują: Teresa Lipowska i Michał Muskat, oprawa muzyczna Piotr Prokaryn, część druga: bitwa na słowa. Informacje i zapisy: osobiście: Czytelnia Naukowa nr 1, ul. św. Wincentego 85, telefonicznie: 22 674 66 01, 22 814 2407 wew. 101, 110, e-mail: czytelnia@multibiblioteka.waw.pl

Regulamin organizacji wydarzeń w ramach „Nocy Bibliotek” w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w czasie trwania epidemii wywołanej wirusem SARS CoV- 2

Zapraszamy do Czytelni Naukowej nr I na dwuczęściową Noc Bibliotek.

W części pierwszej odbędzie się Wieczór poetycki Anny Saciuk-Nowak. Tomik „Wiersze i wierszyki” został wydany, aby uczcić okrągłą rocznicę urodzin autorki. Wybrane utwory będą czytali Teresa Lipowska i Michał Muskat, a o oprawę muzyczną zadba Piotr Prokaryn.

W części drugiej – „Bitwa na słowa”. Początek o godz. 20.00.

Zachęcamy do zgłoszeń każdego, kto marzy o zaprezentowaniu wierszy lub piosenek (swojego autorstwa lub z uprzednią informacją o twórcy) na czytelnianej scenie! 3-osobowe jury wybierze trzech najlepszych wykonawców.

Spędź z nami ten wieczór i zobacz rywalizację osobowości na scenie!

Zapraszajcie znajomych i przybywajcie!

Liczba miejsc ograniczona.

Informacje i zapisy:
osobiście: Czytelnia Naukowa nr I, ul. św. Wincentego 85
telefonicznie: 22 674 66 01, 22 814 24 07 wew. 101, 110
e-mail: czytelnia@multibiblioteka.waw.pl

Regulamin:

• Występ jest bezpłatny.
  • Uczestnicy zgłaszają się do Czytelni wcześniej lub w dniu wydarzenia (zgłoszenia przyjmujemy do godz.19.30).
  • Uczestnicy mogą na scenie używać rekwizytów oraz występować w strojach dowolnych.
  • Uczestnicy decydują, w jakiej – dogodnej dla nich – formie wystąpią (śpiew lub poezja).
  • Występ uczestnika trwa max. 5 min.

Po wysłuchaniu występów uczestników „Bitwy na słowa” odbędzie się krótka przerwa techniczna, podczas której jury wyłoni 3 zwycięzców. Po ogłoszeniu wyników i wręczeniu nagród najlepsi uczestnicy ponownie wystąpią na scenie.