„Na plantacji Kawy & Między nami Indianami” – warsztaty w W2

„Na plantacji Kawy & Między nami Indianami” - warsztaty w W2

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. zaprasza na warsztaty pt. „Na plantacji Kawy & Między nami Indianami”.

Podróżnicy z firmy Poznajemy Świat zabiorą uczestników na plantację kawy. Przybliżą historię czarnego napoju. Będzie również możliwość przymierzenia stroju kolumbijskich plantatorów, wypalenia kawy czy powąchania jej różnych odmian.

Warsztaty przybliżą również kulturę i zwyczaje Indian Ameryki Południowej i Środkowej. Na zajęciach będzie można dowiedzieć się, jak dzisiaj wygląda życie Indian Quechua, Aymara, Kuna, Wayu i Guarani z Ameryki Południowej i Centralnej, zmierzyć indiańskie stroje, czy zagrać na indiańskich instrumentach.

Spotkanie odbędzie się w ramach Warszawskich Dni Seniora 2019.

Działanie zrealizowane zostanie w ramach projektu „Przystanek Kultura: wydarzenia kulturalne i artystyczne w Bibliotekach na Bródnie” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.

Zapraszamy!