„Na nieludzkiej ziemi” – zsyłki na Sybir w literaturze. Spotkanie DKK w W64

na plakacie widnieje zdjęcie słońca zachodzącego nad wodą, na pierwszym planie skała i drzewo; treść plakatu: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego klubu książki, temat: Na nieludzkiej ziemi - zsyłki na Sybir w literaturze, godz. 17.30, 24 listopada 2021 r., wypożyczlania dla dorosłych i młodzieży nr 64, ul. Radzymińska 121, informacje: tel. 22 401 17 61, e-mail: w64@multibiblioteka.waw.pl, liczba miejsc ograniczona

Regulamin organizacji spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki w Bibliotece Publicznej w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy w czasie trwania epidemii wywołanej wirusem SARS CoV-2

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Na nieludzkiej ziemi” – zsyłki na Sybir w literaturze.

Spotykamy się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121, aby w gronie miłośników literatury rozmawiać o swoich ulubionych książkach, dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze, rekomendować je sobie wzajemnie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 24 listopada (środa) o godz. 17.30. Rozmawiać będziemy na temat motywu zsyłki na Sybir w literaturze.

Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy!