Muzyczny Dzień Dziecka z Pro Arte w BD65

Powiększ obrazMuzyczny Dzień Dziecka z Pro Arte w BD65

Z okazji Dnia Dziecka 4 czerwca br. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 65 odbyła się niecodzienna muzyczna impreza pt.: „Kwiatkowe Żarty”. Wzięły w niej udział dzieci – sześciolatki z Przedszkola nr 120 i czytelnicy odwiedzający naszą Bibliotekę.

Ciekawe spotkanie artystyczne poprowadzone przez artystów Agencji „Pro Arte” pani Izabeli Wilczak z zabawami i animacjami zachęciło wszystkich do wspólnej zabawy. Byliśmy świadkami niesamowitej historii dwóch pstrych kwiatków i wesołego słoneczka, które rozsiewały dobry humor. Wesołe piosenki z choreografią , konkursy, animacje sprawiły, że wszyscy obecni na widowni byli we wspaniałych nastrojach.

Spotkanie zrealizowano w ramach projektu „Bawimy się w bibliotece. Całoroczne animacje dla najmłodszych. Bródno Podgrodzie” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.