Muzyczna wycieczka po Europie z Zuzią i zespołem Pro Arte w BD65

Powiększ obrazMuzyczna wycieczka po Europie z Zuzią i zespołem Pro Arte w BD65

Dnia 14 maja br. w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 65 odbył się wspaniały koncert „O Zuzi, która chciała poznać całą Europę” w wykonaniu zespołu muzycznego Pro Arte.

Koncert nawiązywał do naszej obecności w Unii Europejskiej od piętnastu lat. Naszymi gośćmi były dzieci z Przedszkola nr 113, oraz czytelnicy odwiedzający naszą placówkę. Występy były bardzo ciekawe, a tematem wiodącym imprezy była „Polska w muzycznej Europie”. Mieliśmy możliwość wysłuchania słynnych utworów polskich i zagranicznych kompozytorów. Wspaniała zabawa ruchowa do poetyckich utworów muzycznych, oraz wesołe zabawy dźwiękowe uświetniły koncert. Instrumentem wiodącym w trakcie pokazu była trąbka, której dźwięki stworzyły niepowtarzalny klimat.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Bawimy się w bibliotece. Całoroczne animacje dla najmłodszych. Bródno Podgrodzie” realizowanego z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.