Mikołajki, Mikołajki jak zawsze wesołe i udane w BD12

Powiększ obrazMikołajki, Mikołajki jak zawsze wesołe i udane w BD12

Czy niegrzecznego i zachłannego królewicza można nauczyć dobrych manier? Czy dzieci wraz z  Mikołajem pomogą mu odnaleźć radość świąt? Tak i jeszcze raz tak.

Żeby to zobaczyć należało przyjść do Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 12, by wraz z tłumem dzieci i rodziców po raz kolejny świętować Mikołajki w Bibliotece.

Spotkanie poprowadziła, jak zawsze niezrównana Pani Izabella Wilczak z Agencją Artystyczną Pro Arte. W tym roku dzieci obejrzały teatrzyk pt. „Św. Mikołaj i kapryśny królewicz”, podczas którego nasi uczestnicy poznali niegrzecznego i kapryśnego królewicza. Na szczęście chłopca udało się „ujarzmić”, dlatego wraz dziećmi bawił się, śpiewał i tańczył pomiędzy regałami w bibliotece. Było tłumnie, radośnie i słodko. W tym roku Mikołaj znowu nie zawiódł, sanie i renifery zostawił na dachu biblioteki a dzieciom przyniósł worek pełen łakoci. Nie zawiedli również nasi czytelnicy, którzy przybyli tłumnie i radośnie bawili się na spotkaniu z Mikołajem, dziękujemy też mamie , która po raz kolejny upiekła dla nas pyszne marchewkowe ciasto.