Marcin Pałasz w BD12 – spotkanie autorskie

Powiększ obrazMarcin Pałasz w BD12 – spotkanie autorskie

W Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 odbyło się spotkanie autorskie pełne śmiechu i radości, wypełnione garścią dobrych emocji i anegdot z życia i twórczości Marcina Pałasza. Tak w wielkim skrócie można streścić chwile spędzone z autorem książki o  najsłynniejszym psie w kraju –  Elfie. W spotkaniu udział wzięły dwie klasy czwarte ze szkoły podstawowej i dzieci, które przyszły do nas indywidualnie. Książki Marcina Pałasza pełne są śmiechu i dobrego humoru, autor jak sam mówi, nie umie straszyć za to na pewno potrafi rozbawić do łez. Jego książki kochają zarówno mali jak i duzi. My szczególnie polecamy serię o Elfie, „Licencje na zakochanie” oraz cykl bardzo ciepłych i wartościowych  książek o Marcelce.

Marcin Pałasz jest Laureatem Ogólnopolskiej Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego i dwukrotnym laureatem wyróżnienia w tym konkursie. Niegdyś związany ze światem reklamy, obecnie zajmuje się tylko pisarstwem.

Spotkanie zrealizowano w ramach projektu „Spotkania kulturalne w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 ” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.