Majowe i czerwcowe święta w BD 53

Powiększ obrazprace plastyczne wiszące w bibliotece

Dzień Mamy to wyjątkowy czas. Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 53 przy ul. Bazyliańskiej 6 zachęciła zatem Czytelników do zabawy plastycznej polegającej na wymyśleniu niespodzianek dla ukochanych Mam. Otrzymałyśmy wiele pięknych prac plastycznych, które odzwierciedlają gorące uczucia dzieci skierowane do ich rodzicielek. Wykonali je nasi czytelnicy oraz dzieci ze świetlicy SP 377 i z PSP 62.

Wśród nich jest także laurka na Dzień Przyjaciela, który przypada 9 czerwca. Podarowały ją naszym sympatykom i bibliotece dzieci z Przedszkola z Serduszkiem. Bardzo im za to dziękujemy. Jest nam niezmiernie miło z tego powodu.

Korzystając z okazji,  wszystkim Mamom życzymy samych wspaniałych chwil spędzonych ze swoimi pociechami. Dużo zdrowia, radości i słonecznych dni.

Wszystkiego najlepszego, kochane Mamy!

Naszym Czytelnikom życzymy, aby mieli przyjaciela i sami byli dla kogoś przyjacielem.