Listopadowe Czytanie z Aktorem w W37

Powiększ obrazListopadowe Czytanie z Aktorem w W37

12 listopada w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 37 odbyło się Listopadowe Czytanie z Aktorem. Na tym spotkaniu gościliśmy Pana Mieczysława Morańskiego, aktora Teatru Rampa oraz dzieci z Przedszkola nr 128. Pan Morański jest aktorem teatralnym, filmowym i dubbingowym.

Pan Mieczysław przygotował dla dzieci kilka propozycji. Czytał m.in. fragmenty „Przygód Koziołka Matołka”, jedną baśni z książki Hansa Christiana Andersena oraz bajki Ignacego Krasickiego.

Zajęcia pod nazwą „Czytanie w bibliotekach dziecięcych na Targówku” zostały zorganizowane w ramach projektu rewitalizacyjnego „Otwarta Rampa”. Spotkania odbywają się raz w miesiącu (oprócz wakacji). Ich celem jest propagowanie czytelnictwa wśród dzieci mieszkających na Targówku.

Dziękujemy i do zobaczenia za miesiąc.