„Las w słoiku” – warsztaty kreatywne w Czytelni Naukowej

las w słoiku

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na warsztaty z tworzenia „Słoików z lasem”.

Każdy z uczestników będzie mógł zabrać do domu wykonaną przez siebie ozdobę. Krok po kroku stworzymy unikalne roślinne kompozycje. Będzie też czas, żeby porozmawiać o pielęgnacji roślin. Na miejscu będą dostępne wszystkie niezbędne materiały do wykonania ogrodu roślinnego (na jedną rodzinę przypada jeden słoik).

Słoik z lasem to zamknięty w szkle mały ekosystem, który rośnie, zmienia się, ustawia do światła słonecznego i pięknie wygląda. Każdego dnia można zaobserwować zmiany jakie w środku zachodzą. Zamknięta w słoiku woda krąży, co gwarantuje „życie” słoika bez podlewania. Przy odrobinie zainteresowania z naszej strony, słoik będzie trwałą i żyjącą ozdobą mieszkania lub miejsca pracy.

Ilość uczestników ograniczona (12 osób)

Informacje i zapisy:
osobiście: Czytelnia Naukowa nr I, ul. Św. Wincentego 85
telefonicznie: 22 674 66 01, 22 814 24 07 wew. 101, 110
e-mail: czytelnia@multibiblioteka.waw.pl

Warsztaty zrealizowane zostaną w ramach projektu „Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.