„Kubek ręcznie malowany” – warsztaty w W29

„Kubek ręcznie malowany” - warsztaty w W29

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na warsztaty pt. „Kubek ręcznie malowany”.

Podczas warsztatów uczestnicy nauczą się techniki malowania ceramiki, poznają różne sposoby jej ozdabiania, stworzą wyjątkowy i niepowtarzalny kubek. Do pomocy będą różne pomoce plastyczne m.in. szablony, stempelki i ciekawe inspiracje. Prace po pomalowaniu zostaną wypalone w piecu ceramicznym, aby nadawały się do użytku. Będą do odbioru z Wypożyczalni po kilku dniach.

Warsztaty prowadzi Joanna Jagusiak, właścicielka pracowni malowania ceramiki MadeByYou Sam pomaluj ceramikę.

Działanie odbędzie się w ramach Nocy Bibliotek 2019.

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Alternatywa dla komputera, czyli rodzinne warsztaty kreatywne” z budżetu partycypacyjnego na rok 2019.