Książkowy Pchli Targ – „Z książką na Ty”

[aktualizacja: Relacja z Książkowego Pchlego Targu]

na plakacie dłonie trzymające książki, treść plakatu: Z książką na Ty - książkowy pchli targ, 18.06.2022, w programie: zakup, wymiana i sprzedaż książek, bookcrossing, warsztaty kreatywne, bajkowa strefa animacji dla dzieci, sobota od 10 do 14, rozstawianie stoisk od 8 do 9.30, park Bródnowski, wstęp wolny

Regulamin wydarzenia kulturalnego „Książkowy Pchli Targ – «Z Książką na TY»”

Kochasz czytać książki oraz dzielić się nimi z innymi? Masz książki na sprzedaż lub wymianę? A może chcesz dowiedzieć się więcej o bookcrossingu i spędzić miło czas? Każdy powód jest dobry, żeby przyjść do parku Bródnowskiego na Książkowy Pchli Targ „Z książką na Ty”!

Zapraszamy na unikalne wydarzenie, które ma na celu promocję czytelnictwa poprzez kupno, sprzedaż lub wymianę książek, podręczników szkolnych oraz różnych pomocy naukowych. Podczas Książkowego Pchlego Targu można będzie:

– wystawić własne stanowisko,
– sprzedawać, kupować i wymieniać książki oraz pomoce naukowe,
– uczestniczyć w warsztatach kreatywnych i bookcrossingu,
– odwiedzić bajkową strefę animacji dla dzieci.

Jeśli chcesz się wystawić ze swoimi książkami, nie musisz się zapisywać ani rezerwować miejsca.

Wystarczy, że:
– zapoznasz się z regulaminem,
– rozstawisz stanowisko w godz. 8:00-9:30.

Wszystkich pozostałych uczestników zapraszamy w godzinach 10:00 – 14:00.

Wstęp wolny.

Realizacja w ramach budżetu obywatelskiego 2022.

Książkowy Pchli Targ – „Z Książką na Ty” – wydarzenie na Facebooku