Książki o mamach i dla mam – wirtualna wystawa

Powiększ obrazwirtualna wystawa - książki o mamach i dla mam; na zdjęciu książka na plaży nad morzem

Jak wszyscy wiemy, 26 maja obchodzimy jedno z ważniejszych świąt w roku, mianowicie Dzień Matki. Jest to święto, które ma na celu okazanie szacunku, miłości i podziękowania za trud włożony w wychowanie potomstwa wszystkim matkom, które tego dnia są obdarowywane laurkami, kwiatami i prezentami.

Z tej okazji przygotowaliśmy wystawę książek, które zarówno przedstawiają matki i ich codzienne życie, jak i pomagają im w tej trudnej roli, jaką jest wychowanie dzieci. Znajdziemy tutaj poradniki dla mam, powieści z matką w roli głównej, a także opowieści matek i ich dzieci o – często trudnych – relacjach między nimi.

Wszystkie książki zaprezentowane na wystawie dostępne są w filiach Biblioteki Publicznej na Targówku.

Kliknij tutaj albo w poniższy obrazek, żeby zwiedzić wirtualną wystawę.