„Jak Polska odzyskała niepodległość” – koncert patriotyczny wBD65

plakat z zaproszeniem na koncert

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na edukacyjny koncert patriotyczny „Jak Polska odzyskała niepodległość”.

Z okazji Święta Narodowego – 101. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę profesjonalni muzycy z Agencji Artystycznej „Pro Arte” wystąpią w edukacyjnym koncercie patriotycznym „Jak Polska odzyskała niepodległość”.

Podczas koncertu młodzi słuchacze poznają trudną drogę jaka przeszedł nasz naród w celu odzyskania niepodległości, poprzez słuchanie i śpiewanie przepięknych pieśni patriotycznych. Instrumentami wiodącymi będą trąbka i keyboard.

Spotkanie odbędzie się w ramach projektuSpotkania z literaturą, kulturą i sztuką w bibliotekach: wydarzenia dla dorosłych i dzieci realizowanego z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.