Spotkania ukraińskie z Panią Olgą Makarenko

Zapraszamy dzieci na spotkania ukraińskie z Panią Olgą Makarenko, które odbędą się 30 września, 28 października, 18 listopada i 2 grudnia 2022 r. o godz. 17.00 w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 przy ul. Radzymińskiej 121.

Podczas spotkań Pani Olga Makarenko będzie czytała dzieciom z Ukrainy książki w ich ojczystym języku oraz zostaną przeprowadzone warsztaty plastyczne.

Działanie realizowane jest w ramach projektu „Wielokulturowo – bo taki jest Świat – poznaję i akceptuję”, który finansuje m.st. Warszawa: http://www.um.warszawa.pl w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.

Plakat Spotkania ukraińskie z Panią Olgą Makarenko

Wakacyjne godziny otwarcia bibliotek i tymczasowe zamknięcie Wypożyczalni nr 98
Szanowni Czytelnicy,
uprzejmie informujemy, że w okresie wakacyjnym (24 czerwca – 30 sierpnia 2024 r.)
wszystkie placówki Biblioteki będą otwarte w następujących godzinach:
poniedziałek – środa 12.00–19.00,
czwartek – piątek 9.00–16.00.
Serdecznie zapraszamy!

Ponadto od 3.06.2024 Wypożyczalnia nr 98 (ul. Kondratowicza 23) jest nieczynna w związku
z przeprowadzką do nowej lokalizacji, czyli Metroteki – Biblioteki w metrze (na stacji Kondratowicza). Książki wypożyczone w placówce przy ul. Kondratowicza 23 można
w terminie jej zamknięcia oddawać do pobliskich placówek przy ul. Suwalskiej 11: Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 40 albo Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 72.