Herbatka z autorem w BD12

Powiększ obrazHerbatka z autorem w BD12

Kawa czy herbata? Kryminał czy literatura o miłości? Co wybierzecie? Wiadomo wybór zależy od gustu i upodobań, ale uczestnicy spotkania autorskiego z panem Pawłem Beręsewiczem odpowiadali krótko i rzeczowo. Jedni pili kawę i chętnie prowadzili rozmowę o książkach z miłością w tle inni zaś wybierali herbatę i literaturę, w której króluje piłka nożna. Podczas spotkania nasi czytelnicy dowiedzieli się, co nieco o autorze i jego tekstach. O twórczości Pawła Beręsewicza można powiedzieć wiele, ale jej cechą szczególną jest różnorodność, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Polecamy „Noskawery”, „Warszawa: spacery z Ciumkami” czy „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek”. Zapraszamy, wszystkie książki autora dostępne są w naszych bibliotekach.

Spotkanie zrealizowane zostało w ramach projektu „Spotkania kulturalne w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12” z budżetu partycypacyjnego na 2019 rok.