Głośne czytanie w Przedszkolu Nr 88 „Pod Zielonym Listkiem”

Powiększ obrazzdjęcie przedstawia prezent dla biblioteki dla dzieci i młodzieży nr 53 przy ul. Bazyliańskiej 6 od Przedszkola nr 88 Pod zielonym listkiem - obrazek z naklejonymi liśćmi jesiennymi

„Głośne czytanie dzieciom” to bardzo ważna akcja, mająca na celu upowszechnianie i krzewienie czytelnictwa. Jest również bliska sercu nam – bibliotekarzom.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania przypadający na dzień 29.09 jest dla nas świętem. Dlatego też cieszymy się, gdy jesteśmy zapraszane z tej okazji na prezentację ciekawych książek do zaprzyjaźnionych szkół i przedszkoli.

Tak też było w tym roku. Głośne czytanie dzieciom świętowałyśmy 01.10.2021 r. Pani bibliotekarka z Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży nr 53 została zaproszona do Przedszkola  Nr 88 „Pod Zielonym Listkiem”. Czterem grupom dzieci w wieku 3-5 lat czytałyśmy następujące pozycje książkowe:

Było nam niezmiernie miło zawitać po długiej nieobecności do Przedszkola „Pod Zielonym Listkiem”, by poczytać dzieciom. Dziękujemy również za piękny, jesienny obrazek, jakim obdarowały nas przedszkolaki i ich Panie.

Zobacz zdjęcia z wizyty w Przedszkolu