Festyn „Wesoły Targówek” z BD12

Powiększ obrazFestyn „Wesoły Targówek” z BD12

31 maja Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 12 już po raz kolejny wzięła udział w Festynie organizowanym przez RSM Praga z okazji Dnia Dziecka. Festyn pod hasłem „Wesoły Targówek” odbywał się w Parku im. Stefana „Wiecha” Wiecheckiego.

W ramach festynu nasza Biblioteka wraz z partnerami skupiającymi się wokół Lokalnego Systemu Wsparcia współorganizowała grę terenową WY-gry-WAM Targówek. Podczas akcji, grupy zgłoszone do zabawy, mogły w naszym punkcie bibliotecznym zdobyć kolejny stempel niezbędny do wygrania konkursu. Aby go uzyskać należało odpowiedzieć na kilka pytań i wziąć udział w quizie dotyczącym naszej Dzielnicy. Ponadto, już tradycyjnie nasi czytelnicy mogli kupić „książkę za grosik”, pograć w gry planszowe i pokolorować kolorowanki. Wszystkim serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska w Parku Wiecha i wspólna zabawę Wy-gry-WAM Targówek.