EkoBiblioteka w W60 – warsztaty ekologiczne i ekowarsztaty rękodzielnicze

na plakacie dwa serca: jedno z otoczką trawiastą, drugie - z książkową; są ze sobą połączone bokami; treść plakatu: Ekobiblioteka - z miłości do ziemi i książek, ekowarsztaty i minispotkania autorskie, zbiórka zużytych baterii, 29 września, godz. 17.00, Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 60, ul. Krasnobrodzka 11, warsztaty ekologiczne, dodatkowo ekowarsztaty rękodzielnicze, Sławomir Brzózek, dyrektor ds. Zrównoważonego rozwoju w Eneris, współzałożyciel inicjatywy Faceci w Zieleni

Serdecznie zapraszamy do Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 60 przy ul. Krasnobrodzkiej 11 na wydarzenie realizowane w ramach Warszawskich Dni Seniora.

W ramach wydarzenia odbędą się:

• warsztaty ekologiczne, które poprowadzi Pan Sławomir Brzózek (dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju w ENERIS, współzałożyciel inicjatywy Faceci w Zieleni).

Warsztatom będą towarzyszyły:
– wystawka książek o tematyce ekologicznej, które dostępne są w Bibliotece,
– zbiórka zużytych baterii.
Uczestnicy warsztatów otrzymają symboliczny podarunek – nasionka.
Działanie realizowane w ramach projektu „EkoBiblioteka – z miłości do Ziemi i książek”, który finansuje m.st. Warszawa: http://www.um.warszawa.pl w ramach Funduszu Edukacji Kulturalnej.

• warsztaty rękodzielnicze w ramach cyklu spotkań „Z pasją i inspiracją. Robótki ręczne” – podczas zajęć damy książkom „drugie życie”.