Eko zabawka z kartonu – wystawa prac dzieci i rodziców z Przedszkola 432

Powiększ obrazEko zabawka z kartonu – wystawa prac dzieci i rodziców z Przedszkola 432

Od 15 maja w Bibliotece dla Dzieci i Młodzieży nr 12 można oglądać wystawę prac dzieci i rodziców z Przedszkola nr 432 w Warszawie na Targówku.

Placówka ta, w lutym 2019 roku, przystąpiła do międzynarodowego programu EcoSchools (EkoSzkoły), który zachęca do angażowania się w ochronę środowiska naturalnego. Dzieci wraz z rodzicami z kartonów, zakrętek, papieru i innych odpadów podlegających recyklingowi wykonały bardzo ciekawe i piękne prace, które w tej chwili ozdabiają nasza bibliotekę, ku radości najmłodszych – oglądających. Wśród wystawionych znajdziemy: lodówkę, samochód, grę „Piłkarzyki”, kuchenkę gazową i wiele, wiele innych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki i obejrzenia wystawy.