Dzień Ziemniaka – rodzinny piknik na Zaciszu

Powiększ obrazDzień Ziemniaka – rodzinny piknik na Zaciszu

Dnia 19.10. 2019 r. Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy uczestniczyła w Dniu Ziemniaka – rodzinnym pikniku na Zaciszu. Impreza została zorganizowana wspólnie przez Urząd Dzielnicy Targówek, Dom Kultury Zacisze, Towarzystwo Przyjaciół Warszawy Targówek Fabryczny, Mieszkaniowy i Zacisze, Zarząd i Radę Osiedla Zacisze, Bibliotekę Publiczną w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz Klub Judo Chojrak.

W programie znalazły się warsztaty kompostowania, zajęcia florystyczne, pchli targ.

Stoisko naszej Biblioteki oferowało warsztaty decoupage, grę w planszówki oraz „Książkę za grosik”.

Oprócz rozrywki umysłowej i zajęć plastycznych znalazło się także coś dla ciała i ducha, a mianowicie przysmaki z ziemniaka oraz szarlotka z jesienną herbatką.

Uczestnictwo w takich przedsięwzięciach to czysta radość. Nie dość, że możemy promować ofertę Biblioteki wśród mieszkańców naszej Dzielnicy to jeszcze sami uczymy się nowych rzeczy np. technik florystycznych. Ponadto tworzymy relacje międzypokoleniowe. Serce rośnie, gdy widzi się jak wspólnie tworzymy i integrujemy społeczność Dzielnicy Targówek. Oby jak najwięcej takich imprez.