„Dobry kryminał, który polecam” – Spotkanie DKK w W64

na plakacie obrazek detektywa i lupy, treść plakatu: Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, temat: dobry kryminał, który polecam, 13 kwietnia 2022, godz. 17.30, wypożyczalnia dla dorosłych i młodzieży nr 64, ul. Radzymińska 121, tel. 22 401 -17-16, e-mail: w64@multibiblioteka.waw.pl,

Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy zaprasza na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki: „Dobry kryminał, który polecam”.

Spotykamy się w Wypożyczalni dla Dorosłych i Młodzieży nr 64 przy ul. Radzymińskiej 121, aby w gronie miłośników literatury rozmawiać o swoich ulubionych książkach, rekomendować je sobie wzajemnie, dzielić się wrażeniami po przeczytanej lekturze.

Spotkania moderuje Pani Justyna Żebrowska – z wykształcenia polonistka, z zawodu wydawczyni, redaktorka i korektorka. Książki nie są jedynie jej pracą czy hobby. Książki to jej życie. A rozmowa o nich to zawsze fascynujące doświadczenie.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 13 kwietnia (środa) 2022 roku, godz. 17.30. Tematem dyskusji będą książki kryminalne.

Zapraszamy!